Zbrojnice

Zbrojnice expozice

Využijte možnosti prohlídky s účastí odborníka – zbrojíře, který návštěvníkům vysvětlí podrobné detaily týkající se zbraní a zbrojí a zároveň dohlédne na vaši bezpečnost. Prohlídka trvá cca 45 minut, začátek dle sezóny:

  • od 30.června prohlídka denně v 10:00, 13:00 a 16:00, minimální počet osob na prohlídku: 5
  • Prohlídka je možná i mimo uvedenou dobu, a to buď při dostatečném počtu zájemců (min 10 lidí), nebo po telefonické domluvě pro objednané skupiny 10 a více osob.

V bohatě vybavené zbrojnici můžete nejen fotografovat, ale zbraně a zbroje si můžete také vyzkoušet. Pokud vám tedy nevadí, že například helmici z Tróji už měl na hlavě před vámi Brad Pitt!

Běžné vstupné: 85 Kč/dospělí, 45 Kč/děti (6 – 15 let), rodina 240 Kč (2 dospělí a 2 děti)
Karta toulavka: sleva 20%
Trojvstupenka: 999 Kč (2 dospělí, až 3 děti) – vstupné do Muzea čokolády a marcipánu, Muzea LEGA v Táboře a zbrojnice HM

V případě naplnění kapacity zbrojnice (20 a více osob) může průvodce rozdělit návštěvníky do skupin a určit další čas prohlídky.

V případě zájmu o zapůjčení nebo skupinovou prohlídku nás kontaktuje na tel. 775 630 665, případně na e-mailu info@housuvmlyn.cz.

Zbrojnice půjčovna

Patříme k nejvybavenějším půjčovnám zbraní a zbrojí v Evropě. K dispozici máme přes tři tisíce vzorků zbraní a zbrojí všech historických epoch – od počátku věků přes antiku, středověk, renesanci, baroko, současnost až po vzdálenou budoucnost a fantasy.

Nabízíme k zapůjčení zbraně a zbroje pro vaše akce a divadelní, filmové, festivalové i soukromé projekty. Ve speciálních stojanech si můžete vybrat zbraně chladné i palné, bodné i sečné, z nejrůznějších historických období.

Více informací o půjčovně zbraní a zbrojí