Ubytování o 30% levnější již na 2 noci

Slevu 30% na ubytování u nás na Housově mlýně můžete nově čerpat již při rezervaci na 2 noci. Tato dotace Jihočeského kraje platí od 8.10. až do konce listopadu, ale využít ji můžete třeba už tento víkend.

Pokud jste ještě nezažili podzimní Tábor, máte skvělou příležitost to napravit. Tismenické údolí, jehož dominantou je právě Housův mlýn, nyní hraje všemi barvami a přímo vybízí k podzimní relaxaci.

A útulné pokoje jsou pro vás připraveny!

Získejte SLEVU 30% na UBYTOVÁNÍ  i na podzim a užijte si  dovolenou na Housově mlýně.
Chcete-li slevu, klikněte na https://leto.jiznicechy.cz/ubytovani a vygenerujte si svůj slevový voucher na ubytování na Housově mlýně a zaplaťte jen 70% ceny. Ubytujte se na více než tři noci.

Nabídka platí do vyčerpání dotace Jihočeského kraje.

Rodina, která se na Housově mlýně ubytuje na týden, zaplatí při 30% slevě v průměru 381 korun na osobu a den.

A věrnost se vyplácí. Tomu, kdo si letos u nás užije dovču a bude se chtít vrátit v roce 2021, dostane 15% slevu tentokrát už od nás.

Dovolená v přírodě i ve městě.

HOUSŮV MLÝN nabízí obojí a ještě něco navíc. Tisměnické údolí je skvělé místo k procházkám v přírodě, do historického centra Tábora to odsud pěšky trvá 7 minut.

Ve mlejně je k vidění totiž i unikátní Filmová zbrojnice, ve které se na exponáty sahat rozhodně musí, kostyméra, jejíž kostýmy je nutno zkoušet a fotit se v nich, i stylová krčma…Na výlety se vydáte pěšky, na kole, na motorce či autem zaparkovaným přímo před mlýnem.

ubytovani@housuvmlyn.cz, 602 461 080