Služby

V Housově mlýně lze zajistit ubytování až pro 38 osob. K dispozici jsou dva pokoje (pro 10 a 12 osob) se samostatnou sprchou a WC (možnost propojení pokojů v 1 celek) – hostel, a 2 samostatné apartmány – Apartmán Karla Housy (až 10 osob) a Apartmán Steampunk (až 6 osob). Více informací na UBYTOVÁNÍ.

Křupavá pečínka, medové koláčky, kořeněné selátko, čerství pstruzi a řádně vychlazený korbel piva. Kdo by odolal! Připravíme vám catering dle přání, tematicky ke zvolenému programu.

Čtyři podlaží mlýna nabízí prostory k pronájmu pro pořádání akcí nebo jako potřebné zázemí. V přízemí se nachází lidová krčma, panská krčma, hlavní sál. Nádvoří objektu slouží pro venkovní aktivity.

K zapůjčení nabízíme stovky rekvizit na historické festivaly, filmové natáčení či firemní akce. V naší kostymérně si můžete zapůjčit kostýmy rozličných kultur a stylů, různých historických období a ze známých filmů a pohádek. Patříme k nejvybavenějším půjčovnám zbraní a zbrojí v Evropě. K dispozici máme přes tři tisíce vzorků zbraní a zbrojí všech historických epoch.

Naše prostory jsou vhodné pro společenské akce i odborné prezentace, konference či semináře. Taktéž vám nabídneme mnoho variant stylových programů, zábavných teambuildingů a dobových hostin. Zajistíme pro firmy veškerý servis i speciální techniku. K technickému vybavení objektu patří mobilní pódium, základní ozvučení a osvětlení, mobilní projekční plátno, dataprojektor, Wi-Fi připojení zdarma.