Housův mlýn logo
Kontaktuje nás
Housův mlýn logo
Kontaktiere uns

Apartmán Fantasy

Počet lůžek: 4 + 4

Filmový mlýn bude každým rokem připomínat aktuální témata stříbrného plátna. Letos - což vám bez zaváhání potvrdí všichni fanoušci fantasy - je především rokem Zaklínače. My ale Fantasy pokojem skládáme hold celému tomuto žánru.  Vypravte se s námi do světa, který jsme pomáhali vytvořit a zvěčnit pro současnou i budoucí generace.

Co v interiéru najdete?

Foyeur pokoje je koncipováno jako dračí zóna. Draka si můžete pamatovat z věže, postavené na barrandovských ateliérech pro natáčení Rytířů ze Šanghaje v roce 2004. Postel pochází z natáčení filmu Mlhy Avalonu. Povlečení pak připomíná právě film Zaklínač.

Vybavení apartmánu

Před vstupem do pokoje je velký prostor, kde můžete uskladnit vaše kola či kočárky, které budete mít pod dohledem. Samozřejmostí je vlastní koupelna s wc, varná konvice a připojení na wifi zdarma. Parkování je možné v areálu Housova mlýna po celou dobu pobytu zdarma. Za vaše čtyřnohé mazlíčky nic neúčtujeme.

Kostýmy zdarma

Zapůjčení kostýmů, které jsou umístěny na některých pokojích, je pro ubytované je zdarma. Fotografování a filmování je přímo doporučeno: na vašem mobilním telefonu tak může vzniknout zárodek nového kasovního trháku s fantasy tématikou.

Check in: 15:00 – 18:00 hod. pouze po předchozí rezervaci. Při možnosti dřívějšího příjezdu nás informujte.
Check out: do 10:00 hod.

Poplatek za rekreační nebo léčebný pobyt: 12 Kč / osoba / noc (zahrnuto v ceně ubytování)

envelopesmartphonecrossmenutext-align-right