Housův mlýn logo
Kontaktuje nás
Housův mlýn logo
Kontaktujte nás

VIP akce

Totální soukromí: Celý objekt nebo jeho část umíme vyhradit pro Vaše akce: svatby, oslavy, teambuildingy, konference, festivaly. Postaráme se o vaše pohodlí i spokojenost. Nebudete nikoho rušit, a nikdo nebude rušit vás.

Totální soukromí: Celý objekt nebo jeho část umíme uzavřít pro VIP akce: svatby, oslavy, teambuildingy, konference. Krčma, kluby, pokoje, sály, zbrojnice, kostymérna a parkoviště "unesou" i náročné scénáře a libovolně velké skupiny. Postaráme se o vaše pohodlí i spokojenost. V údolí Tismenického potoka pod táborskými hradbami nebudete nikoho rušit, a nikdo nebude rušit vás.

Čtyři patra hlavní budovy, tři přilehlé objekty a velké parkoviště nabízejí přes 3000 m2 plochy a s ní i nepřebernou škálu možností pro akce všeho typu. Malé, velké, uvnitř, venku, kultura či sport...  Ubytovací kapacita je momentálně 30 lůžek, pro dalších 100 účastníků máme připraveno podkroví se sociálním zázemím pro outdoorové nocování. Samozřejmostí je zajištění techniky i zkušený produkční tým.

Vyberte si z nabídky stylových témat pro firemní akce, teambuildingy či family days v různých cenových variantách. Bavte se a věnujte svým hostům a přátelům. Praktické zajištění akce nechte na nás. Nebudete litovat.

 

 

Teambuildingy a Family days

V základní nabídce firemních teambuildingů témat máme 8 různých témat v řadě variant. Fantazii se tady meze nekladou.

Připraveni jsme na víkendové, jednodenní, půldenní nebo jen večerní akce. Můžete využít vnitřní prostory, exteriéry nebo jejich libovolnou kombinaci. Hosté se do dohodnutého programu mohou nebo nemusí aktivně zapojovat. Postaráme se, aby se bavili všichni. Zapracujeme vaše nápady a specifické požadavky. Vaříme a pečeme pro milovníky masa, vegetariány, vegany, frutariány i další kulinářské nadšence.

Naši projektoví manažeři a jejich týmy se domluví česky, slovensky, anglicky, německy... a jak bude třeba.

Konference, prezentace, školení

Řekněte nám, na co se chystáte: představení nového produktu, tématickou konferenci, školení nebo workshop?

Společně najdeme ideální kombinaci prostor a doprovodného programu. Moderní technické zázemí a technická podpora jsou samozřejmostí. Zajistíme ubytování, stravování a volnočasové aktivity v objektu i mimo něj.

Pronájem prostor: hlavní sál, krčma, klub, podkroví

Technické vybavení: základní ozvučení a osvětlení
Projekce: mobilní projekční plátno, dataprojektor
Internetové připojení: Wi-Fi
Ubytování: 28 osob v areálu mlýna, pro další táborské hotely (5 min pěší chůze)
Catering: menu dle přání zákazníka

Svatby a oslavy

Připravujeme malé i velké oslavy, malé i velké svatby, rozlučky se svobodou, hostiny a párty všeho druhu.

Nabídneme vám pohodlné a bezpečné parkování pro vaše koně, jednorožce, kola, skútry, motorky, auta, autobusy nebo balony. Připravíme občerstvení pro tolik lidí, kolik si přivedete (jen to potřebujeme vědět předem). Catering přesně přizpůsobíme stylu vaší akce a požadavkům vašich hostů. Pokud nebude postačovat naše ubytovací kapacita, zařídíme další v hotelovém prostředí do pěti minut pěší chůze.  Postaráme se o výzdobu a program (živá hudba, reprodukovaná hudba...). Pomůžeme vám s pozvánkami (mapa, navigace). Zajistíme fotografa i kameramana. Zorganizujeme hosty.
Vy se bavte, starosti přenechte nám.

Motorkářské srazy

Je nám jedno, na čem přiburácíte. Nebudeme soudcovat skútristy, harlejáře a příznivce krosu. Naopak.

Pohodlně a bezpečně zaparkujete vaše mazlíky, ubytujete se a společně si užijete odpoledne, den, víkend nebo týden v prostředí, kde zvuk vašich motorů nikomu nezní jako nežádoucí zvuková kulisa, ale jako nedílná součást muziky, kterou si budete chtít určitě pustit. Pokud se někomu nebude chtít spát v objektu, na louku za mlýnem může postavit celé stanové městečko.

Dobře se najíte, napojíte (alko i nealko) dobře se vyspíte a můžete vyrazit na další cesty. Pokud si mezitím budete chtít nafotit pár fotek v kostýmech, budeme rádi. Na požádání zajistíme tématický program pro malé i velké bikery (společně dohodneme témata a počty osob).

Během Táborských setkání (každoročně v září) od nás startuje výroční výjezd Žižkovy gardy na silných motocyklech. Můžete se stát jeho součástí. Prostě... doražte.

crossmenutext-align-right